طراحی سايت برای کسب و کارتان،به دنبال مشتریان بیشتری برای کسب و کارتان هستید؟  ما وب سایت متناسب با کسب و کارتان را به شما معرفی می کنیممدلسازی سه بعدی و رندرینگ محصولات خود را به ما بسپاریدگالری سه بعدی ویتیران،کاربرانتان را هيجان زده کنيد!  تجربه جديدي در نمايش محصولات وب سايت شما

مدل سازی سه بعدی

نامشخص   
۰۳ شهریور ۱۳۹۴

مدل سازی سه بعدی یکی از بخش های مهم هر پروژه سه بعدی است. معمولاً از ما درخواست می شود که برای شرکت های مختلف و پروژه های مختلفی خدمات مدل سازی سه بعدی ارائه دهیم. از طراحی سه بعدی اشیاء و ابزار آلات تا اشخاص و مکان های خاص تا به حال هزاران مدل برای مشتری هایمان ساخته ایم.

مدل سازی سه بعدی


مدل های سه بعدی به طور دقیق تر می توانند در طراحی های چاپی و همچنین پروژه های تعامل کاربری مورد استفاده قرار گیرند، آن هم موقعی که شما نیاز دارید چیزی را خلق کنید که نمی تواند به سادگی ایجاد شود. به بیان دیگر اگر به نمایی واقعی و دارای جزئیات از محصول خود از همه جهات دید نیاز دارید، نیاز به یک مدل ساز سه بعدی حرفه ای خواهید داشت. مدل های سه بعدی سفارشی ما می توانند یک راه حل موثر برای نمایش بهتر کار شما باشند.


هر گونه تکنیک مدل سازی اعم از High-Poly، Low-Poly، NURBS، Patches، و سطوح Sub-Divisionهمگی در زمره خدمات ما موجود هستند. همچنین ما شخصیت های کامل طراحی شده آماده برای انمیشن شدن در اختیار شما قرار خواهیم داد. به علاوه می توانیم Textureهای سفارشی حتی دست کشیده ای را برای مدل های سه بعدی تان در اختیارتان خواهیم گذاشت. از تصاویر واقعی تا کارتونی ما می توانیم به ورای خیال شما از خدمات مدل سازی قدم بگذاریم و به شما از ساده ترین مدل های سه بعدی تا پیچیده ترین مدل سازی های صنعتی و حرفه را در اختیار شما بگذاریم.

موارد کاربردی در زمینه مدل سازی سه بعدی شامل موارد زیر می باشند:

  • مدل سازی صنعتی
  • مدل سازی محصولات
  • مدل سازی تجهیزات
  • مدل سازی سه بعدی در بازی سازی
  • مدل سازی محصولات تولیدی شما

مدل سازی سه بعدی ساری


جریان کاری مدل سازی سه بعدی

·         دریافت درخواست

·         بررسی مشخصات و ملزومات پروژه

·         برقراری ارتباط با مشتری جهت شفاف سازی نیاز های مدل سازی سه بعدی

·         ارائه قیمت و برآورد

·         ارائه پیش فاکتور بعد از تأیید برآورد

·         50% هزینه به عنوان پیش پرداخت

·         شروع کار بر روی مدل سه بعدی

·         فایل های مدل سه بعدی برای تأیید در یک مرحله قابل قبول فرستاده می شوند

·         مدل سه بعدی نهایی ارائه می شود

·         پرداخت 50% باقیمانده هزینه

·         گواهی نامه کاربری  نسخه قابل استفاده و تجاری مدل سه بعدی به نام خریداراگر شما یک محصول در اختیار دارید و خواهان مدل سه بعدی آن محصول هستید میتوانید ثبت سفارش کنید

ديدگاه
0
ايميل
نام
2+7=?
ديدگاه
مشتريان ما