طراحی سايت برای کسب و کارتان،به دنبال مشتریان بیشتری برای کسب و کارتان هستید؟  ما وب سایت متناسب با کسب و کارتان را به شما معرفی می کنیممدلسازی سه بعدی و رندرینگ محصولات خود را به ما بسپاریدگالری سه بعدی ویتیران،کاربرانتان را هيجان زده کنيد!  تجربه جديدي در نمايش محصولات وب سايت شما

طراحی وب سایت

اطلاعيه گروه   
۲۸ مهر ۱۳۹۴

طراحی سایت چیست

سایت مجموعه‌ای از اطلاعات درباره موضوع و یا عنوان خاص است. طراحی یک سایت مشخص کننده آرایش و ساختــار صفحات وبی است که بوجود آورنده سایت خواهند بود. یک صفحه وب شامـــل اطلاعاتی درمورد هدف ایجــاد سایت می‌باشد. یک وب ســایت را همــانند کتابی تصور کنید کـه هر صفحه وب در حکم برگی از کتاب خواهد بود.

در زمینه طراحی سایت جنبه‌های گوناگونی باید در نظر گرفته شود که به سبب پیشرفت روز افزون اینترنت همواره براین موارد افزوده می‌شود. برای سایت‌های تجاری عمومی، موارد زیر از جمله اصلی‌ترین آنها به شمار می‌روند:

طراحی سایت بر طبق عنوان و محتوای مطالب می‌باشد. مطالب، جوهر کلام و اطلاعات درون سایت باید مطابق با هدف سایت بوده و طیفی از عموم را نشانه رود که به دنبال اطلاعات ارائه شده در سایت هستند.

سایت بـــاید قابل فهم بوده و برقـــراری ارتبــاط با آن حتی برای مخاطبانی کـه آشنایی چندانی بـا وب ندارند، آســـان باشد. چنانچه سایت به اندازه کافی بزرگ بوده و اطلاعات زیادی را شامــل شود، بـاید اطلاعات راهنما را به گونه‌ای بکار برد که به سرعت در اختیار بیننده قرار گیرند.

قابلیت ها

گروه ویتیران نسبت به کیفیت وب سایت های تولید شده اهمیت زیادی قائل است بنحوی که یک سایت مطابقت کاملی با کسب و کار مربوطه داشته باشد.از جمله قابلیت های بکار رفته در یک سایت های شامل موارد زیر است:

صفحه فرود کسب و کار

معرفی کسب و کار

تماس با کسب و کار

محصولات کسب و کار

اخبار و اطلاعیه

جستجو در محصولات

پرداخت آنلاین

پیگیری سفارشات

حساب کاربران

پیگیری گزارشات و بازدید ها

اسلاید شو

مدیریت فایل

مدیریت ماژول

مدیریت منو

دریافت سفارش کاربران

ویرایش تنظیمات کلی سایت

طبق درخواست مشتریان این قابلیت ها به سایت اضافه یا کم میگردند و یا سیستم جدیدی طبق نیاز کاربران طراحی می گردد

روند طراحی یک وب سایت چگونه است؟

طراحی وب سایت شامل 5 مرحله متوالی است که شامل موارد زیر می باشد:

مشاوره--->عقد قرارداد--->طراحی--->پیاده سازی--->پشتیبانی

Image title


که هر مرحله بعد از تایید منجر به شروع مرحله بعد می گردد

هزینه های طراحی سایت

هزینه های طراحی سایت از جمله موارد قابل بحثی است که همیشه بر سر کمیت آن مورد مناقشه قرار می گیرد،هزینه های یک پروژه وب سایت طبق نیازهای مشتریان متفاوت است و بر اساس قابلیت های درخواستی مشتری محاسبه می گرد

گروه ویتیران قبل از عقد قرارداد لیستی را در اختیار مشتریان قرار می دهد که نیاز ها ی مشتری و قدرت مالی او را در بر می گیرد و متناسب با این دو مولفه پیکربندی وب سایت مشخص می گردد

پس اگر به دنبال مشاوره رایگان وب سایت برای کسب و کار خود هستید به قسمت ثبت سفارش مراجعه بفرمایید

ديدگاه
0
ايميل
نام
35+2=?
ديدگاه
مشتريان ما