محصولات/برنامه نویسی

برنامه نویسی

با این بسته های آموزشی یادمی گیرید که چطور تحت پلتفرم های ویندوز لینوکس و اندروید برنامه نویسی کنید و برنامه دلخواه خودتون رو بنویسید.با این بسته های آموزشی یادمی گیرید که چطور تحت پلتفرم های ویندوز لینوکس و اندروید برنامه نویسی کنید

۴ اپلیکیشن عالی برای مدیریت عکس‌ها در گوشی موبایل

  • ۱۵ فروردین ۱۳۹۷
  • اخبار و مطالب

خیلی خوب است که این روزها هر جایی گوشی موبایل همراهتان باشد، انگار یک دوربین عکاسی هم در اختیار دارید. ولی مدیریت کردن این همه عکسی که می‌گیرید می‌تواند به یک چالش تبدیل شود. خوشبختانه اپلیکیشن‌های خوبی طراحی شده که کار مدیریت عکس‌ها و پاک‌سازی فضای اشغال‌شده توسط آن‌ها را بسیار آسان و سریع می‌کنند. با دیجی‌کالا مگ همراه باشید تا چهار اپلیکیشن مدیریت عکس به شما معرفی کنیم که اجازه می‌دهند با کمترین زحمت عکس‌هایتان..


گوشی هوشمند با مغز ما چه می‌کند؟

  • ۱۵ فروردین ۱۳۹۷
  • اخبار و مطالب

گوشی هوشمند به بخش جدایی‌ناپذیر زندگی‌های ما بدل شده است. گوشی‌ها ما را از خواب بیدار می‌کنند، با استفاده از آن‌ها به پیام‌ها و ایمیل‌ها پاسخ می‌دهیم، همکاران و دوستان از طریق این گجت‌ها با ما تماس می‌گیرند و در نهایت با استفاده از دستیارهای مجازی موجود در آن‌ها کارهای مختلفی را انجام می‌دهیم.

چنین کارهایی به نظر منطقی هستند، زیرا این روزها دل‌مشغولی افراد بیشتر از گذشته شده است و در چنین وضعیتی، تکنولوژی می‌توان..


آیا تلگرام می‌خواهد یک ملت دیجیتال ایجاد کند؟

  • ۱۵ فروردین ۱۳۹۷
  • اخبار و مطالب

این روزها سرویس‌های پیام‌رسان در زمینه‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. به‌عنوان مثال می‌توانیم به «وی‌چت» (WeChat) اشاره کنیم که میلیاردها دلار در آن رد و بدل می‌شود. اما آیا یک سرویس پیام‌رسان می‌تواند در زمینه‌ی ارز دیجیتال به موفقیت برسد؟ «پاول و نیکلای دورف» (Pavel and Nikolai Durov)، دو برادری که تلگرام را تأسیس کردند، قصد انجام چنین کاری را دارند. اگر این دو برادر موفق شوند، بلندپروازی آن‌ها کم‌وبیش منجر به ایجاد مع..


۶ حقیقت جالب در مورد سیستم‌های تشخیص چهره

  • ۱۵ فروردین ۱۳۹۷
  • اخبار و مطالب

تکنولوژی تشخیص چهره از جمله جنجالی‌ترین تکنولوژی‌های جدید است. سابقه‌ی این تکنولوژی به دهه‌ی ۶۰ میلادی برمی‌گردد، اما حالا دیگر استفاده از این تکنولوژی محدود به سازمان‌های امنیتی و قانونی نیست و هم‌اکنون انواع و اقسام گجت‌ها از چنین سیستم‌هایی بهره می‌برند. چنین سیستم‌هایی توانایی این را دارند که ما را از رمزعبورها، اثر انگشت و حتی کلیدها بی‌نیاز کنند. هرچند از طرفی دیگر می‌توانند تهدیدی بزرگ برای حریم خصوصی باشند. این تکنولوژ..